Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Nie znam ani jednego projektu Żuka, który utrzymuje się sam, a nie z naszych podatków. Tak wygląda nie tylko Lublin, ale cała Polska - jakiś skolonizowany bantustan, gdzie władza w kółko urządza igrzyska i buduje centra handlowe i deficytowe projekty, a wygasza miejsca pracy i przemysł. Ludzie kończą studia i dostają bezużyteczne dyplomy, którymi cwaniaczki z platformy i PSL podpalają sobie cygara. Nawet jak są miejsca pracy, to nisko płatne, nierozwojowe i łatwo pracę stracić. Chyba, że się jest znajomym królika, ale wtedy trzeba się odwdzięczać - nic za darmo. Dostęp do opieki lekarskiej gorszy niż w PRL. Mało kogo stać nawet na skromne mieszkanie, i w konsekwencji na dzieci, ale za to banki mogą narzucać najwyższe stawki w Europie. Młodzi muszą szukać pracy w Anglii na zmywaku. Tak wygląda awans i "złote czasy" Platformy. Gdy skończy się kroplówka z Unii, zostanie tylko platfusowe antypaństwo i gigantyczne długi do spłacenia.
 100 % racji. Wszystkie "projekty" Żuka to studnia bez dna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Będzie dokładnie jak w przypadku innych spółek z dominującym udziałem lub akcjonariatem miasta, które nie są 100% monopolistami w świadczeniu usług - im więcej "klientów" tym wyższe... straty. Zanim skomentujesz ten wpis, to udaj się do czytelni KRS...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PSP jest nieprzewidywalny. Zmieniono 2 razy godziny rozrywania meczy. W Krakowie w ostatniej chwili zabrali mecz Cracovia-Wolfsburg bo miasto nie zapłaciło 300 tys.Dali mecz Lechii. Teraz zmienili godzinę meczu Lechia Juve.Dla kogo spoza miasta to problem. 1.Nie organizować turnieju na początku lipca tylko w drugiej połowie sierpni (nikt nie pamięta że za rok mamy euro w francji czyli terminy regeneracji piłkarzy oraz szaleństwo w oknie transferowym będzie trwało jeszcze dłużej) 2. Ściągać drużyny bardziej medialne gdzie w tym okresie nie liczy się 100% umiejętności tylko show. 3. Organizować spotkania z kibicami. 4. Zrobić festyn rodzinny razem z meczem. 5.Dać Motor do turnieju. 6. Dać rozsądne ceny biletów lepiej mieć więcej ludzi za niższą kasę.
  Motoru już dawno nie ma, wbijcie sobie do głowy tą prostą rzecz a nie wciskacie kolejny kit.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bo trzeba sprowadzać takie mega gwiazdy jak Depeche Mode. Wtedy nie nadążycie sprzedawać biletów.
Metalike albo Iron Maiden
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Metalike albo Iron Maiden
albo AC/DC (bilety na koncert w Warszawie rozeszły się w przeciągu dwóch dni)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przypominam tylko, że wysyp galerii handlowych w Lublinie to sprawka Pruszkowskiego. To on uchwalał razem z radnymi PiSu MPZP pozwalające budować na kolejnych działkach galerie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
widzę, że płatne trolle od Kaczyńskiego nie śpią ale jak to mówią "psy szczekają, karawana idzie dalej"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja bym zaprosił PAPIEŻA żeby na stadionie wygłosił homilię - zapewniam, wręcz daję gwarancję, że tłum będzie nieprzebrany nawet przy cenach biletów zaczynających się od 200 zł. Wtedy stadion zarobi na siebie jednym wydarzeniem :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie znam ani jednego projektu Żuka, który utrzymuje się sam, a nie z naszych podatków
  cóż za polityczny propagandowy bełkot - może sprawdź za czyich rządów zaczyna powstawać nowoczesna powierzchnia biurowa albo przejedź się do podstrefy ekonomicznej i zobacz ile firm się wprowadziło, ile fabryk powstało i ile nowych miejsc pracy mamy dzięki temu, że rządzi Żuk a nie jakiś farfocel z PIS-u(Muszyński miał w programie wyborczym jeden punkt - budowa muzeum)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublin się rozwija w błyskawicznym tempie ale jak widać niektórych to bardzo uwiera. Ja tam się cieszę i nie dam o Żuku powiedzieć złego słowa. Właśnie na takiego gospodarza czekałem od dawna. Nie polityka, tylko gospodarza. Gospodarza pochłoniętego bez reszty sprawami miasta a nie zajętego politycznymi gierkami z konkurencją.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Arena im. Pychy i GłuPOty lubelskiej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wolę żeby budowali za moje podatki baseny i stadiony, niż mieliby jeździć do Częstochowy i rżnąć przed całym światem świętszych od samej Maryi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wolę żeby budowali za moje podatki baseny i stadiony, niż mieliby jeździć do Częstochowy i rżnąć przed całym światem świętszych od samej Maryi
  tak jak to robią zdewociałe PiSiorki z Kraśnika, w którym od dobrych kilku lat największą inwestycją jest wyrżnięcie paru drzew z parku i przerobienie ich na figurki JPII   dziękuję za taki "rozwój"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bieda jeszcze raz bieda decyduje o małej frekwencji na tego typu imprezach..inne domysły nie mają racji bytu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
g prawda trzeba było zobaczyć tą biedę w sobotę wieczorem na deptaku i ogródkach gdzie niejedna osoba przepiła i przejadła te bilety
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie ale to idiotyzm. Pan Żuk wspomina, że ów wydarzenia miało założenia promować miasto, województwo. Ja pytam się wśród kogo? Lubelaków którzy byli głównymi odbiorcami wydarzenia? Ok przekaz medialny, jestem za tylko nic tak nie denerwuje kibica oglądającego mecz w tv jak pusty stadion. Skoro nikt nie przyszedł na mecz po co ja mam to oglądać. WSTĘP musi być symboliczny, kwota nie gra roli jeżeli coś promujemy nie myślimy o zyskach dziś a za miesiąc, pół roku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
żuczek i jego zastępca opowiadają wierutne bajdy, w które nikt normalny nie uwierzy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kto przyzwyczaił ludzi do darmochy? Z każdej okazji darmowy koncert na Placu Zamkowym! Juwenalia itp. Teraz lata zajmie odzwyczajanie od złego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a kto to jest ta Katie Melua ???? po co zapraszać kogoś mało znanego?? zobaczcie Łódź i Arena albo inne miasta Ozzy Osbourne, AC/DC Metallica Guns n Roses ablo zespoły piłkarskie Real itp. a nie jakiś ziutek z zadupia albo gwiazda która dawno wygasła
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...